Wizyta w schronisku

Bardzo serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą reakcję na akcję zbiórki potrzebnych artykułów do schroniska dla zwierząt.

Tuz przed świętami zostały przekazane podarowane przez Państwa dary dla zwierząt w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Miedarach.

Potrzeby jednak są bardzo duże, dlatego wychodząc im naprzeciw zostawiamy akcję zbierania darów za otwartą. W dalszym ciągu zbieramy karmę, koce, zabawki, smycze, żwirek dla kotów.. Po rozmowie z kierownikiem schroniska okazało się, że bardzo potrzebne są ręczniki, płyny dezynfekujące do podłóg i innych powierzchni ( nie do rąk) , płyny typu Domestos w związku z pojawiającymi się chorobami zakaźnymi wśród zwierząt. Osoby, które mogą wesprzeć akcję proszone są o przekazanie w/w artykułów do wychowawcy grupy „Zuchy”.

Kiermasz świąteczny

DRODZY RODZICE
W NASZYM PRZEDSZKOLU ORGANIZUJEMY ŚWIĄTECZNY KIERMASZ.
W ZWIĄZKU Z TYM PROSIMY PAŃSTWA O RODZINNIE – SAMODZIELNIE WYKONANE OZDOBY ŚWIĄTECZNE.
PRACE ZBIERAMY DO 10 GRUDNIA 2022 ROKU U WYCHOWAWCÓW GRUP
  „MOTYLKI” LUB „ZUCHY”.
PIENIĄDZE ZEBRANE PODCZAS KIERMASZU WSPOMOGĄ JEDNEGO Z NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW
UMOŻLIWIAJĄC KOLEJNĄ KOSZTOWNĄ OPERACJĘ .

Ogólnopolska Akcja „Bliżej dziecka”

Szanowni Rodzice!

Już od października nasza placówka włącza się w akcję „Bliżej dziecka”. Celem tej akcji jest pedagogizacja rodziców w kręgu rozwoju i wychowania dziecka. Działalność w ramach tej akcji polega na comiesięcznym umieszczaniu artykułów edukacyjnych w wyznaczonym miejscu na terenie placówki. Kącik z umieszczonymi artykułami w ramach w/wym akcji dostępny będzie w szatni. Zachęcam do lektury. Szcegółowe informacje dotyczące akcji znajdują się na plakacie. Koordynatorem akcji jest Magdalena Brol-Nawrocka (wych. pszczółek). W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo!

Spotkanie z wychowawcami grup odbędzie się w najbliższy piątek, 2 września 2022 r. o godz. 16.00.

Prosimy o obecność tylko jednego rodzica/opiekuna.

Dzień otwarty dla dzieci nowo przyjętych

Szanowni Państwo, dnia 27.06.2022 r. (poniedziałek) w godzinach 16.00 – 17.30 odbędzie się dzień otwarty dla dzieci nowo przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2022/2023.

Serdecznie zapraszamy!