UWAGA! Konkurs!

lis 30, 2023

maska karnawałowa

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie przedszkolnym na wykonanie Kreatywnej Maski Karnawałowej. Maska powinna być wykonana w formie przestrzennej dowolną techniką. Każda praca musi zawierać na odwrocie metryczkę wykonaną pismem drukowanym zawierającą imię i nazwisko autora pracy, wiek dziecka oraz do jakiej grupy uczęszcza.

Prace należy dostarczyć do nauczycieli odpowiedzialnych za organizację konkursu – Joanny Wiczyńskiej – wychowawcy grupy Starszaków lub Barbary Adamczyk wychowawcy grupy Pszczółki.

NIEPRZEKRACZALNY termin składania prac 10.01.2024 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16.01.2024 roku. Wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdują się na plakacie dostępnym w szatni przedszkolnej na tablicy plastycznej grupy Starszacy.