WYCIECZKA !

7 maja 2021

Kto z nas dorosłych nie marzył o tym, aby być Indianinem, kowbojem, Indianką, postrzelać z łuku, posłuchać legend i historii życia Indian?
Taką okazję mają teraz dzieci z grupy ZUCHÓW I STARSZAKÓW, które w dniu
27.05.2021r. (tj. czwartek),
pojadą na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka do Wioski Indiańskiej w Karchowicach. Program wycieczki edukacyjno – rozrywkowy dostosowany jest indywidualnie do wieku odwiedzających, w planie mamy również ognisko z kiełbaskami.
Wyjeżdżamy o godzinie 9.00 zaraz po śniadaniu,
planowany powrót ok. godziny 12.00.
Bardzo proszę o ubranie dzieci w tym dniu w wygodne stroje sportowe.

Inne artykuły z tej kategorii:

UDANYCH WAKACJI!

UDANYCH WAKACJI!

Drodzy Rodzice! Dziękuje Wam za wspólnie spędzony rok, współpracę, pomoc i zaangażowanie na rzecz przedszkola oraz wkład pracy włożony w edukację zdalną waszych pociech. Życzę, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na...

czytaj dalej
WAKACYJNY BAL!

WAKACYJNY BAL!

Dnia 25 czerwca 2021r. ZUCHY I STARSZACY pożegnali przedszkole nietypowo, bo WAKACYJNYM BALEM. Były  tańce, konkursy i wesoła zabawa, a na koniec dla ochłody pyszne i smaczne lody, każdy mógł wybrać swój ulubiony smak. Tego dnia na każdej buzi gościł uśmiech... To był...

czytaj dalej
DZIEŃ TATY!

DZIEŃ TATY!

Od Ciebie chcę się uczyć tego, jakim człowiekiem będę jutro. Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego Święta TATO życzą ZUCHY.

czytaj dalej
Skip to content