Wizyta grupy maluszków w Miejskiej Bibliotece w Tarnowskich Górach 14.03.2024r.

mar 17, 2024

W czwartek 15.03.2024r. grupa „Motylki” -maluszki wraz z panią nauczycielką i opiekunami poszła z wizytą do Miejskiej Biblioteki w Tarnowskich Górach. Wspaniale przyjęły nas Panie bibliotekarki. Pani Ewa przeczytała kolejną książeczkę z serii ” Franklin”. Następnie dzieci wraz z Panią Ewą zwiedzały pomieszczenia biblioteczne: zaczynały od czytelni bibliotecznej dla dzieci, wypożyczalnia książeczek w językach obcych, wypożyczalnia dla dorosłych, czytelnia czasopism, pomiecszczenie, w ktorej obywają się teatrzyki oraz spotkania autorskie, czytelnia książek. Na koniec wróciły do czytelni dzieci i zarazem wypożyczalni książeczek i „czytały” i oglądały wybrane przez siebie bajki. Na koniec zrobiliśmy wspolne zdjęcie i wróciliśmy do przedszkola.