Warsztaty z profilaktyki i higieny jamy ustnej

maj 16, 2023

Uśmiechnięty ząbek - potworek

Dnia 30 maja o godzinie 9:00 nasze przedszkole odwiedzi Klinika Kids Smile. Zostaną przeprowadzone warsztaty z profilaktyki i higieny jamy ustnej. Same warsztaty obejmujące prelekcję oraz zabawę są bezpłatne. Jednak, aby dziecko mogło w nich uczestniczyć jest potrzebna Państwa zgoda. Dlatego bardzo proszę, aby przy przyprowadzeniu/odbiorze dziecka podejść do mnie na górę, podpisać zgodę. Jest możliwość dodatkowych dwóch pakietów – te jednak są już płatne. Pierwszy z nich obejmuje badanie zębów z diagramem w cenie 20 zł a drugi płatny prócz badania zębów ma jeszcze dodatkowo wykonaną fluoryzację i ten pakiet kosztuje 40 zł. Zarówno badanie z diagramem, jak i fluoryzacja czyli te płatne pakiety będą wykonywane tu na miejscu w przedszkolu po bezpłatnej prelekcji i zabawach. Wszystkie pakiety dokładnie są opisane na plakacie, który załączyłam do niniejszej wiadomości. Przy podpisywaniu zgody musicie już być Państwo zdecydowani czy wybieracie tylko bezpłatny pakiet czy chcecie skorzystać z płatnych, gdyż na zgodzie trzeba zaznaczyć, na który pakiet się decydujecie. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam!