Warsztaty z Panią florystką

19 grudnia 2021

W czwartek w grupie ” Zuchów” gościła florystka Pani Justyna Smela, która wspólnie z dziećmi robiła stroiki świąteczne. Dzieci pod okiem Pani Justyny pięknie pracowały i rozwijały swoją kreatywność.

Panie przygotowują podstawę do stroików
Dzieci pod okiem Pani florystki i z pomocą nauczycieli dekorują stroiki
Ozdabianie stroików
Rozwijanie kreatywności dzieci i pomoc podczas przyklejania dekoracji na stroik
Współpraca z Panią florystką
Przygotowywanie się do dekorowania stroików świątecznych

Inne artykuły z tej kategorii:

14.01.22 Dzień Pluszowego Misia

14.01.22 Dzień Pluszowego Misia

W piątkowy dzień grupie Zuchów był Dzień Misia. W tym dniu dzieci przyniosły swojego kochanego pluszaczka. Dzieci wspaniale się bawiły, tańczyły, ćwiczyły pamięć wzrokową, refleks w zajęciach ruchowych, poznawały bajki i opowiadania z głównymi bohaterami...

czytaj dalej
Uczymy się wierszyków

Uczymy się wierszyków

Dziś mojej babci życzenia złożę, w wiązankę kwiatów życzenia włożę i wiem że bardzo będzie się cieszyć, kiedy zobaczy, że do niej spieszę. Moja babunia najlepsza w świecie, wszystkim Wam powiem bo wy nie wiecie. Ja babcię kocham, ściskam za szyję, niech będzie zdrowa...

czytaj dalej
Uczymy się piosenki

Uczymy się piosenki

Kiedy babcia była mała to sukienkę I fartuszek krótki miła, małe nóżki chude rączki i lubiła jeść cukierki oraz pączki. I co i co że babcia nam wyrosła, że lat ma trochę więcej niż ja i brat i siostra I co i co to ważne, że mam babcie, że bardzo kocham ją i śpiewać...

czytaj dalej
Skip to content