Uczymy się wierszyków

9 stycznia 2022

Dziś mojej babci życzenia złożę, w wiązankę kwiatów życzenia włożę i wiem że bardzo będzie się cieszyć, kiedy zobaczy, że do niej spieszę. Moja babunia najlepsza w świecie, wszystkim Wam powiem bo wy nie wiecie. Ja babcię kocham, ściskam za szyję, niech będzie zdrowa i sto lat żyje.

Dziadku miły, dobrotliwy, bądź wesoły i szczęśliwy, niech ci wszystko dobrze służy żyj spokojnie i bez burzy.

Inne artykuły z tej kategorii:

14.01.22 Dzień Pluszowego Misia

14.01.22 Dzień Pluszowego Misia

W piątkowy dzień grupie Zuchów był Dzień Misia. W tym dniu dzieci przyniosły swojego kochanego pluszaczka. Dzieci wspaniale się bawiły, tańczyły, ćwiczyły pamięć wzrokową, refleks w zajęciach ruchowych, poznawały bajki i opowiadania z głównymi bohaterami...

czytaj dalej
Uczymy się piosenki

Uczymy się piosenki

Kiedy babcia była mała to sukienkę I fartuszek krótki miła, małe nóżki chude rączki i lubiła jeść cukierki oraz pączki. I co i co że babcia nam wyrosła, że lat ma trochę więcej niż ja i brat i siostra I co i co to ważne, że mam babcie, że bardzo kocham ją i śpiewać...

czytaj dalej
Plan miesiąca styczeń/luty

Plan miesiąca styczeń/luty

PLAN MIESIĄCA (styczeń- luty) 14.01.22 ( piątek) Dzień Misia ( dzieci przynoszą swojego ulubionego misia dziękuję Kinga Pliczko) 21.01.22 ( piątek) Dzień Babci i Dziadka ( Proszę aby dzieci w tym dniu były ubrane elegancko Dziękuję Kinga Pliczko) 24.01.22...

czytaj dalej
Skip to content