ŚNIADANIE WIELKANOCNE

18 kwietnia 2022

3.04.2022 Zuchy w obecności Pani Dyrektor Joanny Langosz, Pani Magdy,Pani Ilonki, Pani Moniki i Pana Eugeniusza zjadły świąteczne śniadanie. Po śniadaniu były ciekawe rozmowy na temat świąt i wesołe zabawy. Na koniec dzieci zostały obdarowane świątecznymi prezentami.

Ciekawe rozmowy na temat Świąt Wielkanocnych
Wielkanocne śniadanie

Ale pięknie

Jest super
Zapraszamy Panią Dyrektor
A teraz zabawa
Oby nie spadło to jajeczko

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Temat: "The Very Hungry Caterpillar" 1 (Bardzo Głodna gąsienica 1) piosenka "Days of the week" Reader's Corner - "The Very Hungry Caterpillar" 1 (przypomnienie poznanego słownictwa i nauka nowego; wysłuchanie i obejrzenie historyjki E. Carle "The Very Hungry...

czytaj dalej
Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Temat: "Days of the week" (Dni tygodnia) piosenka "Spring" nauka nazw dni tygodnia piosenka "Days of the week" wykonanie ćwiczeń: układanie w kolejności propozycje zabaw (Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale proszę w miarę możliwości o przeczytanie...

czytaj dalej
Język angielski  „Zuchy” – maj (tydzień 3)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 3)

Temat: "Insects and bugs - revision" (Owady i robaczki- powtórzenie) piosenka: "Hello" przypomnienie słownictwa: owady i robaczki (poznane w zeszłym roku) wykonanie ćwiczeć: zapamiętywanie, łączenie, piosenka "Walking, walking" (Instrukcje zamieszczam również w języku...

czytaj dalej
Skip to content