Reader’s Corner – „We All Go Travelling By” 1

transport w mieście i napis w języku angielskim we all go travelling by

10 czerwca 2020

VOCABULARY (słownictwo)

STORY (opowiadanie)

ACTIVITY (ćwiczenie)

„I spy with my little eye something ….”. Listen and choose the correct picture. (Posłuchaj i wybierz odpowiedni obraze.k)

Pytania na kolejnych slajdach odtwarzają się automatycznie. Po przeciągnięciu obrazka do pola na górze, klikamy niebieski przycisk „Sprawdź” na dole i sprawdzamy odpowiedź. Na kolejnej planszy usłyszymy i zobaczymy poprawną odpowiedź.

SONG (piosenka)

Inne artykuły z tej kategorii:

Halloween (1) – słowniczek

Halloween (1) – słowniczek

Słownictwo: pumpkin (dynia), witch (czarownica), ghost (duch), monster (potwór), black cat (czarny kot). PUMPKIN WITCH GHOST MONSTER BLACK CAT Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com

czytaj dalej
Autobus – słowniczek

Autobus – słowniczek

Słownictwo: bus (autobus), wheel (koła), door (drzwi), wipers (wycieraczki), horn (klakson), engine (silnik), bell (dzwonek). BUS WHEEL DOOR WIPERS HORN ENGINE BELL Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com Tło plik wektorowy utworzone przez cornecoba -...

czytaj dalej
Happy Easter 2021

Happy Easter 2021

Dear Kids and Parents, I would like to wish you Happy Easter, lots of presents from the Easter Bunny and lots of Easter Eggs in your Easter Baskets. If you want to see how children in Great Britain celebrate Easter, click the button below. Drogie Dzieci i Rodzice,...

czytaj dalej
Skip to content