Powitanie wiosny

28 marca 2022

21 marca powitaliśmy wiosnę. Zabraliśmy przygotowaną wcześniej Marzannę i poszliśmy na Rynek, gdzie odbyło się powitanie wiosny: były zabawy, śpiew, bańki mydlane. Marzanny zostały utopione w przygotowanym przez strażaków basenie. Dzieci miały też możliwość wejścia do wozu strażackiego. Było bardzo miło, dzieci wróciły do przedszkola w radosnych nastrojach.

Inne artykuły z tej kategorii:

„Góra Grosza” – podsumowanie akcji

„Góra Grosza” – podsumowanie akcji

Nasze przedszkole przystąpiło do akcji „Góra Grosza" organizowanej we wszystkich szkołach i przedszkolach w całej Polsce. Akcja rozpoczęła się 2 listopada 2021 r. Od tego dnia w szatni naszego przedszkola stanęła specjalna skarbonka, do której można było wrzucać...

czytaj dalej
Śniadanie wielkanocne

Śniadanie wielkanocne

W środę 13 kwietnia odbyło się uroczyste Śniadanie wielkanocne. W tym dniu zjedliśmy śniadanie przy wspólnym stole. Były jajka, szynka, no i oczywiście Wielkanocny Baranek. Dzień upłynął nam w radosnej atmosferze\.

czytaj dalej
POMOC UKRAINIE

POMOC UKRAINIE

Na czym polega? Zbieramy rzeczy obecnie najbardziej potrzebne tzn. kapcie, klapki, buty sportowe dziecięcetornistry i plecaki szkolnekapcie damskie Zbiórka w Przedszkolu nr 2 w Tarnowskich Górach - ul. Gruzełki 17

czytaj dalej
Skip to content