Plan tygodnia dla grupy „Zuchy”

4 grudnia 2021

Plan tygodnia dla grupy „Zuchy”

06.12.21 ( poniedziałek) – wyjście do kina do Tarnogórskiego Centrum Kultury na bajkę „ Rodzinka rządzi”

Składka po 11 zł od dziecka. Dziękuję

07.12.21 ( wtorek)- pieczemy pierniki ( dzieci przynoszą tylko ozdoby do pierniczków). Dziękuję

Tego dnia również będą u nas w przedszkolu alpaki przebrane świątecznie. Dzieci założą mikołajkowe czapeczki, o które zadba nauczyciel  i również zrobi zdjęcia. Dziękuję

08.12.21 ( środa)- gościmy Górnika i Panią Teresę w śląskim stroju. Ubieramy się elegancko. Jeśli  Państwo mieli możliwość i czas to chłopcy przyniosą czapki górnicze a dziewczynki wianuszki i ubrane w kwiecistych spódniczkach.

09.12.21 ( czwartek)- do naszej grupy została zaproszona Pani florystka.

Wspólnie z dziećmi będziemy przygotowywać stroiki. Proszę aby każde dziecko miało przygotowane dekoracje na stroik( małe bąbki ,gwiazdki ,kokardki itp.) i podpisane. Dekorację można już przynosić. Dziękuję.

10.12.21 ( piątek)- nasze przedszkole odwiedzi Mikołaj. Proszę o czerwone ubranko bądź element czerwieni w ubranku. Dziękuję

Bardzo dziękuję za współpracę, pozdrawiam Kinga Pliczko

Inne artykuły z tej kategorii:

14.01.22 Dzień Pluszowego Misia

14.01.22 Dzień Pluszowego Misia

W piątkowy dzień grupie Zuchów był Dzień Misia. W tym dniu dzieci przyniosły swojego kochanego pluszaczka. Dzieci wspaniale się bawiły, tańczyły, ćwiczyły pamięć wzrokową, refleks w zajęciach ruchowych, poznawały bajki i opowiadania z głównymi bohaterami...

czytaj dalej
Uczymy się wierszyków

Uczymy się wierszyków

Dziś mojej babci życzenia złożę, w wiązankę kwiatów życzenia włożę i wiem że bardzo będzie się cieszyć, kiedy zobaczy, że do niej spieszę. Moja babunia najlepsza w świecie, wszystkim Wam powiem bo wy nie wiecie. Ja babcię kocham, ściskam za szyję, niech będzie zdrowa...

czytaj dalej
Uczymy się piosenki

Uczymy się piosenki

Kiedy babcia była mała to sukienkę I fartuszek krótki miła, małe nóżki chude rączki i lubiła jeść cukierki oraz pączki. I co i co że babcia nam wyrosła, że lat ma trochę więcej niż ja i brat i siostra I co i co to ważne, że mam babcie, że bardzo kocham ją i śpiewać...

czytaj dalej
Skip to content