Plan tygodnia dla grupy „Zuchy”

gru 4, 2021

Plan tygodnia dla grupy „Zuchy”

06.12.21 ( poniedziałek) – wyjście do kina do Tarnogórskiego Centrum Kultury na bajkę „ Rodzinka rządzi”

Składka po 11 zł od dziecka. Dziękuję

07.12.21 ( wtorek)- pieczemy pierniki ( dzieci przynoszą tylko ozdoby do pierniczków). Dziękuję

Tego dnia również będą u nas w przedszkolu alpaki przebrane świątecznie. Dzieci założą mikołajkowe czapeczki, o które zadba nauczyciel  i również zrobi zdjęcia. Dziękuję

08.12.21 ( środa)- gościmy Górnika i Panią Teresę w śląskim stroju. Ubieramy się elegancko. Jeśli  Państwo mieli możliwość i czas to chłopcy przyniosą czapki górnicze a dziewczynki wianuszki i ubrane w kwiecistych spódniczkach.

09.12.21 ( czwartek)- do naszej grupy została zaproszona Pani florystka.

Wspólnie z dziećmi będziemy przygotowywać stroiki. Proszę aby każde dziecko miało przygotowane dekoracje na stroik( małe bąbki ,gwiazdki ,kokardki itp.) i podpisane. Dekorację można już przynosić. Dziękuję.

10.12.21 ( piątek)- nasze przedszkole odwiedzi Mikołaj. Proszę o czerwone ubranko bądź element czerwieni w ubranku. Dziękuję

Bardzo dziękuję za współpracę, pozdrawiam Kinga Pliczko