Piknik Rodzinny

cze 14, 2023

W dniu dzisiejszym tj. 14 czerwca 2023 roku w naszym Przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym odbył się Rodzinny Piknik. Na początek dzieci poprzez swoje krótkie występy celebrowały niedawny Dzień Matki i zbliżający się Dzień Ojca. Następnie Rodzicielska Grupa Teatralna jeszcze raz zaprezentowała swój talent aktorski, wystawiając bajkę „Czerwony Kapturek”. Następnie impreza przeniosła się do ogrodu przedszkolne gdzie kolejnym atrakcjom nie było końca. Zabawy z panią animatorką i Minionkiem, przejażdżka konno, możliwość oglądania okolicy z wysokości kosza wozu strażackiego, dmuchaniec… Powodzeniem cieszyła się ugotowana przez panią Dorotę i panią Anię przepyszna grochówka i chleb z „tłustym”. Dzięki Rodzicom naszych przedszkolaków możliwe było zorganizowanie kawiarenki z kawą, ciastami, słodyczami i owocami a także zimnymi napojami. Dopisała także pogoda, chociaż prognozy pokazywały inaczej. Na szczęści Pani Dyrektor ma znajomości i załatwiła tak, że dopiero po skończonej zabawie niebo zapłakało. Może właśnie dlatego, że zabawa już się skończyła?…W związku z tym zobowiązujemy się do powtórki za rok:)

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację dzisiejszego pikniku.

Skip to content