Pasowanie na Starszaka

dzieci z dyplomami pod tablicą z napisem pasowanie na starszaka

3 listopada 2019

W Dniu 30.10.2019 w grupie „Starszaków ” odbyła się uroczystość „Pasowania na Starszaka”. W tak ważnym dniu do przedszkola przybyli zaproszeni goście . Dzieci zaprezentowały zgromadzonym gościom swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, a trzeba przyznać, że mimo ogromnej tremy poradziły sobie wspaniale. Tekst ślubowania uroczyście odczytała Pani Dyrektor Joanna Langosz a dzieci z powagą ślubowały, następnie każde dziecko z osobna zostało pasowane przez Panią Dyrektor. Dzieci otrzymały piękne dyplomy i słodki upominek. Życzymy Starszakom w nadchodzącym roku wspaniałej zabawy, owocnej pracy i samych sukcesów.

Inne artykuły z tej kategorii:

UWAGA!

UWAGA!

DRODZY RODZICE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE GRUPOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3.09 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W SALI STARSZAKÓW. W ZEBRANIU MOŻE UCZESTNICZYĆ PO JEDNYM RODZICU (OPIEKUNIE) DO JEDNEGO DZIECKA. PODCZAS SPOTKANIA OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA...

czytaj dalej
Skip to content