Pasowanie na starszaka.

paź 14, 2020

Dnia 15 października 2020 r.  odbyła się uroczystość PASOWANIA NA STARSZAKA, w której ZUCHY i STARSZACY zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Dzieci z powagą ślubowały:


JA, STARSZAK DZIELNY,

BĘDĘ ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY
BĘDĘ SŁUCHAŁ SWOJE PANIE
I ZJADAŁ CAŁE ŚNIADANIE
BĘDĘ DBAŁ O ZWIERZĘTA I CHRONIŁ KWIATY
ABY NASZ ŚWIAT BYŁ PIĘKNY I BOGATY
BĘDĘ GRZECZNIE SIĘ BAWIŁ I PILNIE UCZYŁ
ŻEBYM MAMY I TATY NIGDY NIE ZASMUCIŁ.

Po części artystycznej, pani dyrektor Joanna Langosz dokonała uroczystego pasowania na starszaka. Na twarzach przedszkolaków widać było dumę, że w tym dniu, to oni są najważniejsi. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało medal oraz dyplom. To miłe spotkanie zakończyło się wspólną fotografią oraz zaproszeniem na słodki poczęstunek. Nowo pasowanym starszakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!

Skip to content