Język angielski „Starszacy” – październik (tydzień 4)

flaga Wielkiej Brytanii

26 października 2021

Temat: „Halloween”

  • piosenka: „Go away big green monster”
  • nauka słownictwa: Halloween
  • opowiadanie: „Monster family”
  • piosenka: „Knock, knock. Treat or treat”

(Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale proszę w miarę możliwości o przeczytanie dzieciom instrukcji w języku angielskim)


HELLO „ZUCHY”! – Witajcie „Zuchyi”!

1. Sing a song. (Zaśpiewaj piosenkę.)

2.Vocabulary – „Halloween”

5. A story. (Opowiadanie)

Dzieci słuchaja opowiadania o rodzinie potworów – opisujemy ich kształt i części ciała. Następnie każdy wykonuje swojego potwora z przygotowanych wcześniej elementów. Dzieci opisuja swoje potwory w języku angielskim (samodzielnie lub z pomocą grupy).

6. A song (piosenka)

Have fun! Bye! Bye!

Dodatkowe materiały:

Wiele innych ciekawych materiałów na stronie www.englishplaybox.pl, www.supersimple.com oraz www.dreameglish.com

Więcej gier i materiałów w zakładce Język angielski na naszej stronie.

Inne artykuły z tej kategorii:

BAL KARNAWAŁOWY

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy zbliża się do nas wielkimi krokami,.. Jednak, aby na ten bal się dostać, trzeba dwóm warunkom sprostać: być wesołym niesłychanie oraz piękne mieć przebranie 🙂 DZIEŃ BALU: 04 LUTY 2022 (PIĄTEK). Prosimy o przyniesienie darów stołu (kruchych...

czytaj dalej
CZARODZIEJSKI OŁÓWEK.

CZARODZIEJSKI OŁÓWEK.

Dnia 24 stycznia 2022 r. tj. poniedziałek STARSZACY wraz z ZUCHAMI udają się na wycieczkę do Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie na przedstawienie teatralne TEATRU WROCŁAWSKIEGO IN ART pt. "Czarodziejski ołówek". Przedstawienie rozpoczyna się o 10.10. Koszt...

czytaj dalej
Skip to content