Bal karnawałowy – relacja z wydarzenia

5 lutego 2022

W piątek w naszej grupie odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, myszki miki i biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, Harry Potter, policjant, gangster…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Nasz bal rozpoczął się uroczystym powitaniem dzieci. Gdy zabrzmiały fanfary i bal oficjalnie się rozpoczął nasza sala zamieniła się w prawdziwy taneczno – zabawowy parkiet. Dzieci założyły na rękę magiczną opaskę, która obfitowała w energię. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc w tańcach i zabawach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowania do balu.

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski  „Starszacy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Starszacy” – maj (tydzień 4)

Temat: "Vehicles"- vocabulary (Słownictwo "pojazdy") + lekcja cyfrowa "English Play Box" piosenka: "How's the weather?" poznanie nowego słownictwa związanego z transportem (pojazdy) wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie English Play Box 3: Rozdział 7 "Jedziemy w świat"...

czytaj dalej
Język angielski  „Starszacy” – maj (tydzień 3)

Język angielski „Starszacy” – maj (tydzień 3)

Temat: "On the farm - picture story" (Na farmie - historyjka obrazkowa) - lekcja cyfrowa "English Play Box" piosenka "I wake up" wykonanie ćwiczeń: memory English Play Box 3: Rozdział 6 "Na Wsi" Lekcja 3 - po zalogowaniu się, należy wybrać lekcje cyfrowe, Play Box 3,...

czytaj dalej
Dzień Mamy

Dzień Mamy

Drodzy rodzice, dnia 26 maja w czwartek w naszej grupie odbędzie się nagranie występu z okazji Dnia Mamy. Bardzo proszę, aby dzieci w tym dniu były odświętnie ubrane.

czytaj dalej
Skip to content