Bal karnawałowy – relacja z wydarzenia

lut 5, 2022

W piątek w naszej grupie odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, myszki miki i biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, Harry Potter, policjant, gangster…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Nasz bal rozpoczął się uroczystym powitaniem dzieci. Gdy zabrzmiały fanfary i bal oficjalnie się rozpoczął nasza sala zamieniła się w prawdziwy taneczno – zabawowy parkiet. Dzieci założyły na rękę magiczną opaskę, która obfitowała w energię. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc w tańcach i zabawach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowania do balu.