WARSZTATY GRY NA BĘBNACH I INSTRUMENTACH ETNICZNYCH!

paź 25, 2021

Dnia 17.11.2021r. (tj. środa) w naszym przedszkolu odbędą się warsztaty gry na bębnach i instrumentach etnicznych. Zajęcia, na których nie zabraknie zabaw rytmicznych i koordynacyjno-ruchowych oraz oczywiście nauki gry.

Dla każdego STARSZAKA na zajęciach gwarantujemy bębny. Spotkanie muzyczne ma na celu wprowadzenie najmłodszych uczestników w świat muzyki i instrumentów pochodzenia etnicznego, które często zapomniane, teraz przeżywają swoją drugą młodość. Są one zazwyczaj pierwowzorami  popularnych, używanych w dzisiejszych czasach, instrumentów muzycznych. Wydają jednak dźwięki najbliższe naturze człowieka. Przedszkolacy zapoznają się z instrumentami pochodzącymi z różnych stron świata, które reprezentują różne kraje i kultury.

Koszt zajęć 9 zł. płatne wychowawcy grupy.