Święto Pieczonego Ziemniaka- Wycieczka Wilcza

wrz 27, 2023

Dnia 25.09 Święto Pieczonego Ziemniaka spędziliśmy na warsztatach edukacyjno-plastycznych w „Dzidzi Wioska” w miejscowości Wilcza. Dzieci miło i aktywnie spędziły czas na spotkaniu z leśniczym, który opowiedział nam o swojej pracy a także o zwierzętach i roślinach znajdujących się w naszych lasach. Pan Leśniczy przypomniał nam również o zasadach, które trzeba znać i przestrzegać będąc w lesie. Kolejną atrakcją poza torem przeszkód i ogromnym placem zabaw było puszczanie baniek mydlanych a także udział w warsztatach plastyczno-technicznych na których dzieci stworzyły swoje indywidualne przypinki. Uwieńczeniem wszystkich atrakcji były pieczone ziemniaki z ogniska, które dzieci zjadały ze smakiem.