Harmonogram imprez planowanych w grudniu

lis 18, 2023

Harmonogram imprez planowanych w grudniu:

4 grudnia (poniedziałek) ok. godz. 9:00  (bez udziału rodziców) w naszym przedszkolu odbędzie się spotkanie dzieci
z górnikiem i ślązaczką. Dzieci będą prezentowały krótki program artystyczny. Proszę o przygotowanie strojów dla dzieci. Chłopcy – proszę, aby byli ubrani w białe koszule i czarne (ciemne) spodnie oraz aby mieli na głowie czapki górnicze (wykonane z papieru – podpisane w środku). Dziewczynki białe bluzki, spódniczki kolorowe mogą mieć wzór kwiatowy,
na głowach wianki – gotowe lub wykonane z papieru. Dzieci przychodzą już ubrane w te stroje do przedszkola.

7  grudnia (czwartek) w godzinach porannych odbędzie się spotkanie z Mikołajem (bez udziału rodziców). Proszę, aby dzieci były ubrane na czerwono. Paczki zostaną sfinansowane ze składek na radę rodziców.

8 grudnia (piątek) odwiedzi nas teatrzyk Kanon z Krakowa,
z przedstawieniem „Przygody Franka Bałwanka”. Koszt 7 zł . Bardzo proszę o wpłaty.

11 grudnia (poniedziałek) będziemy piekli pierniczki. Proszę wyposażyć dzieci w kolorowe posypki do dekoracji.

20 grudnia (środa) w godzinach dopołudniowych odbędzie się wigilijka (bez udziału rodziców). W tym dniu obowiązuje strój odświętny.

5 stycznia 2024 r. (piątek) w godzinach dopołudniowych odbędzie się bal karnawałowy z udziałem wodzireja
(bez udziału rodziców). W tym dniu odbędzie się także sesja zdjęciowa. Zakup zdjęć nieobowiązkowy.