GRUDZIEŃ – HARMONOGRAM WYDARZEŃ

lis 20, 2023

• 4 grudnia (poniedziałek) ok. godz. 9:00spotkanie dzieci z górnikiem i ślązaczką. (bez udziału rodziców)

Dzieci będą prezentowały krótki program artystyczny. Proszę, aby chłopcy mieli ciemne spodnie, białe koszule oraz wykonane z papieru czapki górnicze (podpisane w środku).

Proszę, aby dziewczynki miały białe bluzki i kolorowe spódniczki (mogą być z motywem kwiatów) oraz wianki na głowach – gotowe lub wykonane z papieru.

Proszę, aby dzieci w tych strojach przyszły już ubrane do przedszkola.

• 7 grudnia (czwartek) w godzinach porannych – odbędzie się spotkanie dzieci z Mikołajem (bez udziału rodziców).

Proszę, aby dzieci były ubrane na czerwono lub miały czerwony element stroju. Paczki dla dzieci zostaną sfinansowane ze składek na radę rodziców.

• 8 grudnia (piątek)odwiedzi nas teatrzyk Kanon z Krakowa,
    z przedstawieniem „Przygody Franka Bałwanka”. Koszt 7 zł . Bardzo proszę o wpłaty na konto do pani skarbnik z naszej grupy do dnia 30.11.
  • 15 grudnia (piątek)-dzieci będą dekorować pierniczki. Ozdoby i posypki zostaną zakupione przeze mnie.
  • 20 grudnia (środa) w godzinach dopołudniowych odbędzie się wigilijka (bez udziału rodziców). W tym dniu obowiązuje strój odświętny.
  • 5 stycznia 2024 r. (piątek)w godzinach dopołudniowych odbędzie się bal karnawałowy z udziałem wodzireja (bez udziału rodziców). W tym dniu odbędzie się także sesja zdjęciowa. Zakup zdjęć nieobowiązkowy.