Czerwiec – kalendarium wydarzeń

maj 11, 2024

3 CZERWCA (poniedziałek) – po śniadaniu dzieci starsze z naszej grupy wybiorą się na zajęcia otwarte w Szkole Podstawowej nr 3 w Tarnowskich Górach

7 CZERWCA (piątek) 16:00 – zapraszam DZIECI ODCHODZĄCE DO SZKOŁY WRAZ Z RODZICAMI na uroczystość Pożegnania przedszkola. Proszę o odświętny strój w tym dniu. Dziewczynki mogą mieć ubrane sukienki.

12 CZERWCA (środa) 16:30 – planowany jest PIKNIK RODZINNY, który rozpocznie się o godzinie 16:30 występami dzieci z okazji Dnia Rodziny. Proszę, aby dziewczynki były przebrane za motylki (bluzki białe z długim rękawkiem, różowe spódniczki, białe rajstopki i skrzydełka motylka), chłopcy strój odświętny. Od godziny 17:00 planowane są zabawy z animatorem w ogrodzie przedszkolnym oraz inne atrakcje. Bardzo prosimy Państwa o pomoc w przygotowaniu pikniku poprzez sponsorowanie ciast, słodyczy, kawy, herbaty, napoi, opakowań jednorazowych itp. Za pomoc oraz zrozumienie z góry dziękujemy:)