BAL PRZEBIERANCÓW.

sty 5, 2024

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W piątek 5 stycznia w naszym przedszkolu już od rana pojawiały się kolorowe postacie. W salach przedszkolnych można było spotkać królewny, księżniczki, rycerzy, policjantów, strażaków i wiele innych ciekawych postaci.  Podczas balu karnawałowego prowadzonego przez pana Janka wodzireja wszystkie dzieci tańczyły w rytm znanych oraz popularnych utworów. Krasnale świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Przygotowany poczęstunek był chwilą wytchnienia w zabawie. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.