DZIEŃ MAMY I TATY.

maj 28, 2024

Dnia 28 maja 2024r. w grupie KRASNALI odbyła się niezwykle ważna uroczystość, Dzień Mamy i Taty. To wyjątkowe święto w szczególny sposób przeżywały zarówno Dzieci jak i Rodzice, którzy mogli podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym muzyczno- słownym występie. Przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoje przywiązanie, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. W trakcie uroczystości na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, duma a także wzruszenie. Nie zabrakło również gromkich braw, którymi Rodzice nagrodzili dzieci. Przedszkolaki podarowały Rodzicom przygotowane dla nich medale i dyplomy oraz zaprosiły wszystkich gości na słodki poczęstunek. Tego dnia odbyło się również uroczyste pożegnanie starszaków Adasia i Wiktorka, którzy w tym roku odchodzą do szkoły. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki KRASNALE – UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE ! Dziękujemy rodzicom za przybycie, ciepłą i rodzinną atmosferę, wspólnie spędzony czas i pomoc.