ŚNIADANIE WIELKANOCNE.

mar 27, 2024

27.03.2024 r. tj. środa tradycyjnie w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Dzieci bardzo aktywnie włączyły się w przygotowania dekorując wielkanocny stół. Na świątecznym stole nie mogło zabraknąć jajka, szynki, rzeżuchy i wielu innych pokarmów wielkanocnych. Śniadanie zostało rozpoczęte wspólnym składaniem sobie życzeń świątecznych, następnie zasiedliśmy do pięknego stołu zastawionego pokarmami wielkanocnymi. Ten dzień miał wyjątkowy charakter; dzieci śpiewały piosenki świąteczne i bawiły się w zabawy związane z tradycjami wielkanocnymi. Po śniadaniu KRASNALE odwiedziły Panią Dyrektor, wręczając jej własnoręcznie przygotowany upominek wielkanocny. Spotkanie przy wspólnym świątecznym stole sprawiło dzieciom wiele radości.