MIKOŁAJ Z FUNDACJI DZIEŁO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA.

gru 7, 2023

7 grudnia 2023r. to szczególna data w kalendarzu KRASNALI, gdyż w tym dniu odwiedził dzieci św. Mikołaj z Fundacji Dzieło Świętego Mikołaja oraz jego wspaniałe Aniołki. Mikołajki w naszej grupie, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Od kilku dni słychać było w korytarzach przedszkolnych wesoły śpiew KRASNALI. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych wydarzeń przedszkolaki były odświętnie wystrojone w czerwone ubranka i Mikołajkowe czapki. Święty Mikołaj nie zawiódł przedszkolaków  jak co roku przybył do przedszkola na czas. Zaśpiewaliśmy dla niego piosenkę. Mikołaj podczas wizyty porozmawiał z nauczycielami oraz z dziećmi, zachęcając je do bycia grzecznymi, koleżeńskimi, uczynnymi i dobrymi wobec innych. Na koniec wizyty nagrodził przedszkolaków wspaniałymi prezentami. Dziękujemy Mikołaju za odwiedziny….