maj 17, 2023

Szanowni Państwo, przesyłam informacje dotyczące tego, co nas czeka w najbliższym czasie.

1. Spotkanie ze stomatologiem 30 maj – Osoby, które wybrały płatne pakiety proszę o wpłatę 20 lub 40 zł w zależności od wybranego pakietu. Dzieci, które nie będą miały podpisanych zgód nie będą mogły brać udziału w bezpłatnych warsztatach.
  2. Bajka rodzice dzieciom – 31 maj 10:35 W tym dniu w ramach prezentu dla dzieci z okazji dnia dziecka rodzice z kółka teatralnego przedstawią dla dzieci bajkę „Czerwony kapturek”.
  3. Dzień dziecka – w ramach świętowania dnia dziecka 7 czerwca udamy się na wycieczkę do Wilczy na warsztaty z pszczelarzem. Dzieci spotkają się z pszczelarzem, dowiedzą się jak powstaje miód, zobaczą ule, plastry miodu, będą zabawy na powietrzu, zamek dmuchany. Koszt wycieczki 50 zł – z opłaty za wycieczkę są zwolnione osoby, które zapłaciły dwie składki za radę rodziców czyli w sumie 120 zł (rodzeństwa 180). Wycieczka jest finansowana ze składek rady rodziców, ale tak jak wcześniej napisałam tylko dla osób, które zapłaciły składkę za dwa semestry. W szatni na stoliku znajduje się do podpisania ZGODA NA WYCIECZKĘ PROSZĘ O PODPISY.
    WAŻNE!!!W tym dniu śniadanie będzie już o 7:45, proszę o przyprowadzenie wszystkich dzieci do 7:30. Wyjazd z przedszkola 8:30. Dzieci nie zabierają żadnego jedzenia, picia, plecaczków. Przedszkole zapewni prowiant i picie dla dzieci. Obiad w tym, dniu będzie o godz. 13:00. Odbiór dzieci w tym dniu będzie możliwy od 13:30.
  4. Rada rodziców – Jeśli ktoś ma wątpliwości czy zapłacił składki, mam listę od Pani z rady rodziców, także mogę sprawdzić.Wpłat dokonuje się na numer konta 83 1050 1386 1000 0091 0301 0956 Ing Tarnowskie Góry tytuł RADA RODZICÓW i imię i nazwisko dziecka. Proszę o wpłaty zaległych składek do piątku. W poniedziałek otrzymam od Pani z rady rodziców zaktualizowaną listę wpłat, osoby, które będą dalej widniały jako niezapłacone będą zobowiązane do wpłaty 50 zł za wycieczkę.
  5. Zapisy na dyżur wakacyjny trwają do 31 maja – wnioski do pobrania w szatni na stoliku. Termin 31 maj jest ostatecznym terminem zapisu dziecka na dyżur.
  6. Wczoraj dotarły zdjęcia z sesji tulipan, komplet 43 zł, w skład kompletu wchodzą 4 zdjęcia – 2 małe i 2 większe. Zakup zdjęć jest nieobowiązkowy. Możliwe jest nabycie tylko całego kompletu.
    W maju odbędą się jeszcze zajęcia otwarte dla rodziców.
    W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam, Magdalena Brol-Nawrocka