Zimowe ubrania (1) – słowniczek

zielona czapka

6 grudnia 2020

Słownictwo: hat (czapka), scarf (szalik), gloves (rękawiczki), coat (płaszcz), boots (buty zimowe).

zielona czapka
HAT
niebieski szalik
SCARF
fioletowo-różowe rękawiczki
GLOVES
brązowy płaszcz
COAT
buty zimowe
BOOTS

Obrazki: clker.com i classroomclipart.com

Audio: ttsmp3.com

Inne artykuły z tej kategorii:

Halloween (1) – słowniczek

Halloween (1) – słowniczek

Słownictwo: pumpkin (dynia), witch (czarownica), ghost (duch), monster (potwór), black cat (czarny kot). PUMPKIN WITCH GHOST MONSTER BLACK CAT Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com

czytaj dalej
Autobus – słowniczek

Autobus – słowniczek

Słownictwo: bus (autobus), wheel (koła), door (drzwi), wipers (wycieraczki), horn (klakson), engine (silnik), bell (dzwonek). BUS WHEEL DOOR WIPERS HORN ENGINE BELL Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com Tło plik wektorowy utworzone przez cornecoba -...

czytaj dalej
Happy Easter 2021

Happy Easter 2021

Dear Kids and Parents, I would like to wish you Happy Easter, lots of presents from the Easter Bunny and lots of Easter Eggs in your Easter Baskets. If you want to see how children in Great Britain celebrate Easter, click the button below. Drogie Dzieci i Rodzice,...

czytaj dalej
Skip to content