Ziemia – nasza planeta

planeta ziemia

15 kwietnia 2020

ZIEMIA – to nasza planeta, dbajcie więc dziś o mnie – woła do człowieka!!!

SOS – to ZIEMIA woła ludzi,

SOS – ratujmy siebie sami,

SOS – do siebie wysyłamy!

Niedługo wszyscy będziemy mogli wyjść z domu na podwórko, do lasu lub parku, wszyscy chcemy, żeby dookoła było czysto! Zastanów się, jak ty możesz pomóc Ziemi? Każdy powinien zacząć od siebie!!! Na początek wykonaj Ziemię z papieru. Poproś kogoś o wycięcie dużego koła, wydzieraj małe kawałki kolorowego papieru i naklej go na wycięte koło. Powinna ci wyjść piękna, kolorowa planeta! Jutro się wspólnie zastanowimy, co możemy zrobić dla naszej planety, żeby nam się lepiej żyło. Zapraszam do wysłuchania piosenki o Ziemi.

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski  „Pszczółki” – luty (tydzień 2,3)

Język angielski „Pszczółki” – luty (tydzień 2,3)

Temat: 'Are you hungry?' (Czy jesteś głodny?) przypomnienie słownictwa związanego z jedzeniem wysłuchanie i zaśpiewanie piosenki 'Are you hungry?' wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie, układanie obrazków w kolejności. (Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale...

czytaj dalej
Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Mikołaj w grupie "Pszczółek" odbędzie się 02.12.2020 r., bardzo proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane w kolorach: biały, czerwony oraz zielony. Na prośbę Rodziców będą wykonywane zdjęcia ze Św. Mikołajem. Natomiast Wigilia grupowa...

czytaj dalej
Skip to content