Zebranie z rodzicami podsumowujące I semestr.

18 stycznia 2021

Drodzy Rodzice!

Zawsze o tej porze roku zapraszamy Państwa na zebranie, które pozwala podsumować pierwsze półrocze aktualnego roku przedszkolnego.

W obecnej sytuacji ogólne zebranie nie może się odbyć. Zapraszam jednak wszystkich tych z Państwa, którzy mają potrzebę dowiedzieć się o postępach i trudnościach swoich dzieci do konsultacji indywidualnych. Bardzo proszę o informację, którzy z Państwa chcą w związku z tym się ze mną spotkać. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrówka:).

Karolina Konieczna

Inne artykuły z tej kategorii:

UDANYCH WAKACJI!

UDANYCH WAKACJI!

Drodzy Rodzice! Dziękuje Wam za wspólnie spędzony rok, współpracę, pomoc i zaangażowanie na rzecz przedszkola oraz wkład pracy włożony w edukację zdalną waszych pociech. Życzę, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na...

czytaj dalej
WAKACYJNY BAL!

WAKACYJNY BAL!

Dnia 25 czerwca 2021r. ZUCHY I STARSZACY pożegnali przedszkole nietypowo, bo WAKACYJNYM BALEM. Były  tańce, konkursy i wesoła zabawa, a na koniec dla ochłody pyszne i smaczne lody, każdy mógł wybrać swój ulubiony smak. Tego dnia na każdej buzi gościł uśmiech... To był...

czytaj dalej
DZIEŃ TATY!

DZIEŃ TATY!

Od Ciebie chcę się uczyć tego, jakim człowiekiem będę jutro. Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego Święta TATO życzą ZUCHY.

czytaj dalej
Skip to content