Zebranie podsumowujące I semestr

31 stycznia 2021

Drodzy Rodzice.

Zawsze o tej porze roku zapraszamy Państwa na zebranie, które pozwala podsumować pierwsze półrocze aktualnego roku szkolno-przedszkolnego.

W obecnej sytuacji ogólne zebranie nie może się odbyć. Zapraszam jednak wszystkich tych z Państwa, którzy mają potrzebę dowiedzieć się indywidualnie o postępach i trudnościach swoich dzieci. Bardzo proszę o informacje, którzy z Państwa chcą się w związku z tym ze mną spotkać. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrówka:).

Joanna Wiczyńska

Inne artykuły z tej kategorii:

WAKACYJNY BAL !

WAKACYJNY BAL !

Koniec roku pożegnamy nietypowo, bo – WAKACYJNYM BALEM, który odbył się 25 czerwca 2021r. W tym dniu obowiązują tylko wakacyjne stroje (okulary przeciwsłoneczne, czapki, kapelusze, stroje kąpielowe itp.) i oczywiście wakacyjny nastrój. Nie zabraknie słodkiego...

czytaj dalej
WYCIECZKA !

WYCIECZKA !

Kto z nas dorosłych nie marzył o tym, aby być Indianinem, kowbojem, Indianką, postrzelać z łuku, posłuchać legend i historii życia Indian?Taką okazję mają teraz dzieci z grupy ZUCHÓW I STARSZAKÓW, które w dniu27.05.2021r. (tj. czwartek),pojadą na wycieczkę z okazji...

czytaj dalej
Skip to content