Zajączek ze skarpetki

zajączek ze skarpetki

7 kwietnia 2020

Witam rodziców i Krasnale. Nadchodzą święta Wielkanocne, a wraz z nimi tradycje i zwyczaje. Wszędzie trwają gorączkowe przygotowania. Myślę że wysiana już rzeżucha i przy okazji prowadzicie obserwacje przyrodnicze. Dziś spróbujcie zrobić z rodzicami zajączka. Przyjemnej zabawy-pozdrawiam

Inne artykuły z tej kategorii:

Pieczątki

Pieczątki

Ta zabawa uczy samoorganizacji i planowania czynności, umiejętności ważnych dla samodzielnego nabywania wiedzy, indywidualnej zabawy i wykonywania zadań. Jeśli wykorzystujemy różne sposoby zabawy, dziecko uczy się elastyczności w ustalaniu reguł. Poprzez zabawę...

czytaj dalej
Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

https://www.youtube.com/watch?v=W4RHyjQLfCM Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji wakacji życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznych i ...

czytaj dalej
Skip to content