Zabawy muzyczne

9 kwietnia 2020

Witam rodziców i Krasnale. Dzisiaj nauczymy się piosenki o kurce i pobawimy się przy muzyce. Pozdrawiam

Puk, puk, puk Puk, puk, puk Kto tam? Kto tam? Puk, puk, puk Puk, puk, puk Kto tam? Kto tam? To ja kurka mała Wejść bym bardzo chciała Raz, dwa, trzy, raz, dwa, trzy Już otwieram kurce drzwi

Inne artykuły z tej kategorii:

Pieczątki

Pieczątki

Ta zabawa uczy samoorganizacji i planowania czynności, umiejętności ważnych dla samodzielnego nabywania wiedzy, indywidualnej zabawy i wykonywania zadań. Jeśli wykorzystujemy różne sposoby zabawy, dziecko uczy się elastyczności w ustalaniu reguł. Poprzez zabawę...

czytaj dalej
Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

https://www.youtube.com/watch?v=W4RHyjQLfCM Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji wakacji życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznych i ...

czytaj dalej
Skip to content