Zabawy muzyczne

26 marca 2020

Witam Rodziców i Krasnale. Dzisiaj utrwalamy poznane w przedszkolu piosenki. Pozdrawiam

Budujemy ciszę

Tę piosenkę śpiewamy na melodię Panie Janie

Witaj (imię dziecka), witaj (imię), Jak się masz, jak się masz,Wszyscy cię witamy, wszyscy cię kochamy,Bądź wśród nas.

Inne artykuły z tej kategorii:

Pieczątki

Pieczątki

Ta zabawa uczy samoorganizacji i planowania czynności, umiejętności ważnych dla samodzielnego nabywania wiedzy, indywidualnej zabawy i wykonywania zadań. Jeśli wykorzystujemy różne sposoby zabawy, dziecko uczy się elastyczności w ustalaniu reguł. Poprzez zabawę...

czytaj dalej
Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

https://www.youtube.com/watch?v=W4RHyjQLfCM Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji wakacji życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznych i ...

czytaj dalej
Skip to content