Wyniki konkursu na Bombkę Bożonarodzeniową.

17 grudnia 2019

Szanowni Państwo, wybór najpiękniejszej bombki był bardzo ciężki ponieważ wszystkie są przepiękne oraz każda z nich jest wyjątkowa. Komisja zdecydowała iż:

I miejsce: Barbara Pomorska , przedszkole nr. 24 II miejsce: Lena Piątek, przedszkole nr 12 II miejsce: Maja Dittfeld, przedszkole nr 24 III miejsce: Kacper Łęgowski, przedszkole nr III miejsce: Zofia Jonecko, przedszkole nr. 20. Pozostali uczestniczy otrzymują wyróżnienia oraz piękne nagrody. Serdecznie zapraszamy od czwartku po odbiór nagród oraz dyplomów do naszego przedszkola. Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział i za na prawdę pięknie wykonane prace.

Inne artykuły z tej kategorii:

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Dnia 01.09.2021 rozpoczynamy rok szkolny 2021/2022. Bardzo prosimy Państwa o przestrzeganie i stosowanie zasad bezpieczeństwa: 1.Do przedszkola z dzieckiem wchodzi  tylko jeden rodzic lub opiekun prawny. 2. Przypominamy o obowiązku...

czytaj dalej
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Kosmala, Staroście Powiatu Tarnogórskiego, za piekny prezent w postaci czujnika, który będzie nam pozwalał na baczną obserwację otaczającej nas aury oraz jakości powietrza na zewnątrz. Dzięki czujnikowi będziemy mogli wybrać...

czytaj dalej
Skip to content