Wycieczka do Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie.

24 stycznia 2022

Dnia 24 stycznia 2022r. tj. poniedziałek STARSZACY wybrali się w doskonałych humorach do Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie na przedstawienie teatralne TEATRU WROCŁAWSKIEGO IN ART pt. „Czarodziejski ołówek”. Przygody wesołego chłopca Michasia, który uwielbia rysować wszystko to, co go otacza, wzbudziły w dzieciach wiele radości. Michaś przeżywa mnóstwo przygód, poznaje nowych ludzi i ochoczo pomaga wszystkim wkoło. Jednak pewnego dnia, jego ołówek zostaje skradziony. Michaś musi go szybko odzyskać, bo gdy trafi w niepowołane ręce może być przyczyną wielu nieszczęść i kłopotów. Czy Michaś, zdany tylko na siebie, odnajdzie czarodziejski ołówek? Czy zdoła ubiec tych, którzy chcą wykorzystać moc ołówka do własnych celów? O to proszę pytać dzieci, one z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania…

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski  „Starszacy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Starszacy” – maj (tydzień 4)

Temat: "Vehicles"- vocabulary (Słownictwo "pojazdy") + lekcja cyfrowa "English Play Box" piosenka: "How's the weather?" poznanie nowego słownictwa związanego z transportem (pojazdy) wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie English Play Box 3: Rozdział 7 "Jedziemy w świat"...

czytaj dalej
Język angielski  „Starszacy” – maj (tydzień 3)

Język angielski „Starszacy” – maj (tydzień 3)

Temat: "On the farm - picture story" (Na farmie - historyjka obrazkowa) - lekcja cyfrowa "English Play Box" piosenka "I wake up" wykonanie ćwiczeń: memory English Play Box 3: Rozdział 6 "Na Wsi" Lekcja 3 - po zalogowaniu się, należy wybrać lekcje cyfrowe, Play Box 3,...

czytaj dalej
Dzień Mamy

Dzień Mamy

Drodzy rodzice, dnia 26 maja w czwartek w naszej grupie odbędzie się nagranie występu z okazji Dnia Mamy. Bardzo proszę, aby dzieci w tym dniu były odświętnie ubrane.

czytaj dalej
Skip to content