Wycieczka do Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie.

sty 24, 2022

Dnia 24 stycznia 2022r. tj. poniedziałek STARSZACY wybrali się w doskonałych humorach do Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie na przedstawienie teatralne TEATRU WROCŁAWSKIEGO IN ART pt. „Czarodziejski ołówek”. Przygody wesołego chłopca Michasia, który uwielbia rysować wszystko to, co go otacza, wzbudziły w dzieciach wiele radości. Michaś przeżywa mnóstwo przygód, poznaje nowych ludzi i ochoczo pomaga wszystkim wkoło. Jednak pewnego dnia, jego ołówek zostaje skradziony. Michaś musi go szybko odzyskać, bo gdy trafi w niepowołane ręce może być przyczyną wielu nieszczęść i kłopotów. Czy Michaś, zdany tylko na siebie, odnajdzie czarodziejski ołówek? Czy zdoła ubiec tych, którzy chcą wykorzystać moc ołówka do własnych celów? O to proszę pytać dzieci, one z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania…