Wizyta weterynarza u “Zuchów”

dzieci w gumowych rękawiczkach siedzące wokół kobiety

1 października 2019

Dnia 25 września Zuchy gościły Panią weterynarz z nowo powstałej przychodni dla zwierząt Pro Animalium. Pani Ania bardzo pięknie opowiadała dzieciom o pielęgnacji i opiece nad zwierzętami domowymi. Dzieci mogły zamienić się z małych lekarzy i sami opatrzyć chore zwierzątka – na szczęście pluszowe :). Pani doktor przyniosła słój z patyczakami, które przyszły odwiedzić naszego Emila. Tak im się u nas spodobało, że zostały do tej pory. W podziękowaniu Zuchy przygotowały laurki, które utworzyły formę książeczki. Dziękujemy serdecznie pani Aniu…

Zaprzyjaźniamy się z Emilem
Mądrego miło posłuchać:)
Ptaki też potrzebują zainteresowania
Chorowite te nasze psiaki przedszkolne
Ładnemu we wszystkim ładnie:)

Inne artykuły z tej kategorii:

Skip to content