Wizyta pani bibliotekarki w grupie maluszków ” MOTYLKI”

paź 14, 2023

12.10.2023r. w ramach „NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA” naszą grupę ” MOTYLKI” odwiedziła Pani Ewa z Miejskiej Biblioteki w Tarnowskich Górach. Opowiedziała dzieciom o bibliotece i zachęciała do odwiedzin tego magicznego miejsca wraz z rodzicami i wypożyczenie kolorowych książeczek. Pani Ewa przeczytała dzieciom książeczkę z serii ” Franklin”. Dzieci słuchały z dużym zainteresowaniem i chętnie odpowiadały na pytania. Pani Ewa przeczytała zagadki, na które dzieci z radością odpowiadały. Na zakończenie dzieci dostały zakładki do książeczek, podziękowały również wręczając rysunki, które przygotowały i zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie. W ramach programu „NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA” naszą grupę panie bibliotekarki będą odwiedzały raz w miesiącu. Pozdrawiamy serdecznie Kinga Pliczko i Kasia Wikarek

Skip to content