Wiosenne witaminy na talerzu

miska z owocami

31 marca 2020

Witam Was kochane Dzieci.

Dzisiaj zapraszam do przygotowania pysznego, wiosennego podwieczorku. Przygotuj owoce, które masz w domu, pamiętaj, żeby je dokładnie umyć! Ja przygotowałam jabłka, truskawki, cytrynę, pomaranczę oraz banan. Poproś kogoś statszego o pokrojenie twardych owoców w dowolne kształty, owoce miękkie możesz pokroić samodzielnie plastikowym nożem i później poukładaj na talerzu.

Pokrojone truskawki i pomarańcze. Ułożnoe na talerzu. Wokół talerza ułożone są całe pomarańcze.
Witaminy na talerzu

Życzę milej zabawy! SMACZNEGO!

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski  „Pszczółki” – luty (tydzień 2,3)

Język angielski „Pszczółki” – luty (tydzień 2,3)

Temat: 'Are you hungry?' (Czy jesteś głodny?) przypomnienie słownictwa związanego z jedzeniem wysłuchanie i zaśpiewanie piosenki 'Are you hungry?' wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie, układanie obrazków w kolejności. (Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale...

czytaj dalej
Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Mikołaj w grupie "Pszczółek" odbędzie się 02.12.2020 r., bardzo proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane w kolorach: biały, czerwony oraz zielony. Na prośbę Rodziców będą wykonywane zdjęcia ze Św. Mikołajem. Natomiast Wigilia grupowa...

czytaj dalej
Skip to content