WIOSENNE KWIATY – PRZELICZANIE

3 kwietnia 2020

Wiosna już zadomowiła się u nas na dobre, w ogrodzie zakwitły wiosenne kwiaty. Policzcie , ile w naszym ogródku zakwitło kwiatów, a następnie oceńcie, których kwiatów jest więcej a których mniej.

Ciekawa jestem, czy uda się Wam  poprowadzić linię od najmniejszej cyfry  do największej( za pierwszym razem).  Zadanie to znajdziecie  w kartach pracy.

Na zakończenie, powiedzcie, jakie zmiany zachodzą w przyrodzie w różnych porach roku? Zadaniem Waszym będzie dopasować i połączyć  obrazki każdego  dziecka do obrazków drzewa wiosennego, letniego , jesiennego i zimowego.

Inne artykuły z tej kategorii:

UWAGA!

UWAGA!

DRODZY RODZICE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE GRUPOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3.09 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W SALI STARSZAKÓW. W ZEBRANIU MOŻE UCZESTNICZYĆ PO JEDNYM RODZICU (OPIEKUNIE) DO JEDNEGO DZIECKA. PODCZAS SPOTKANIA OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA...

czytaj dalej
Skip to content