WIGILIJKA.

gru 22, 2021

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Dla wielu z nas jest to dzień niezwykle radosny, spędzony w gronie najbliższych. Czekamy na pierwszą gwiazdkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy, jemy świąteczne potrawy. Także w naszej grupie dnia 22 grudnia 2021 r. nastał wspaniały moment- Wigilia, Boże Narodzenie! Dzieci wspólnie z Paniami kolędowały, składały sobie życzenia i jadły wspólny świąteczny obiad przy pięknie udekorowanym stole. Dzieci zajadały tradycyjny barszczyk i rybkę, ale i nie zabrakło świątecznych makówek i owoców. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie serdeczne relacje. Również z tej okazji nasi Kochani Starszacy po raz ostatni w przedszkolu przygotowali krótki program artystyczny dla swoich rodziców. Zapraszamy do galerii zdjęć. Filmiki z powodu zbyt dużego rozmiaru zostały zamieszczane w aplikacji WhatsApp.