Walentynki – relacja z wydarzenia

lut 16, 2022

Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone. Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę. Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję. A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję. W piątek w naszej grupie odbyły się WALENTYNKI – podczas spotkania dzieci: kultywowały tradycje walentynkowe, były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy; poznały symbole i tradycje walentynkowe, jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie, podczas licznych zabaw. Dzień Świętego Walentego to bardzo szczególny dzień, w którym możemy wyrazić swoje uczucia osobom, które kochamy i bardzo lubimy. Poczta walentynkowa bardzo nam to ułatwiła. Ostatnim punktem programu był wulkan miłości oraz wręczenie dzieciom słodkiego upominku walentynkowego. To był bardzo miły dzień, wypełniony serdeczną i przyjazną atmosferą… Zapraszam do galerii zdjęć i filmów…