W przedszkolu/w szkole (2) – słowniczek

sala w przedszkolu

17 czerwca 2020

Słownictwo: pencil (ołówek), rubber (gumka), crayons (kredki), paints (farby), book (książka), pencil case (piórnik), pen (pióro), bag (torba), table (stół), chair (krzesło), peg (wieszak), school (szkoła), teacher (nauczyciel/nauczycielka).

ołówek z gumką
PENCIL
gumka
RUBBER
kredki świecowe
CRAYONS
paleta z farbami i pędzel
PAINTS
książka
BOOK
piórnik z przyborami
PENCIL CASE
pióro
PEN
plecak, z którego wystają książki
BAG
stół
TABLE
krzesło
CHAIR
wieszak
PEG
szkoła
SCHOOL
nauczycielka stojąca przy tablicy
TEACHER

Obrazki: clker.com, pixabay.com, classroomclipart.com

Tło plik wektorowy utworzone przez vectorpouch – pl.freepik.com

Audio: ttsmp3.com

Inne artykuły z tej kategorii:

Halloween (1) – słowniczek

Halloween (1) – słowniczek

Słownictwo: pumpkin (dynia), witch (czarownica), ghost (duch), monster (potwór), black cat (czarny kot). PUMPKIN WITCH GHOST MONSTER BLACK CAT Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com

czytaj dalej
Autobus – słowniczek

Autobus – słowniczek

Słownictwo: bus (autobus), wheel (koła), door (drzwi), wipers (wycieraczki), horn (klakson), engine (silnik), bell (dzwonek). BUS WHEEL DOOR WIPERS HORN ENGINE BELL Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com Tło plik wektorowy utworzone przez cornecoba -...

czytaj dalej
Happy Easter 2021

Happy Easter 2021

Dear Kids and Parents, I would like to wish you Happy Easter, lots of presents from the Easter Bunny and lots of Easter Eggs in your Easter Baskets. If you want to see how children in Great Britain celebrate Easter, click the button below. Drogie Dzieci i Rodzice,...

czytaj dalej
Skip to content