W misiowym nastroju…

dzieci stoją przy tablicy na ktorej widnieją misie

30 listopada 2021

Dnia 25 listopada w naszej grupie obchodziliśmy dzień pluszowego misia. Dzieci gościły w krainie pluszowych misiów, gdzie prezentowały swoje ulubione pluszaki, opisywały ich wygląd, segregowały misie według koloru, wielkości. Brały udział w misiowych tańcach, zagadkach i pląsach. Na koniec degustowały misiowy miodek i wykonały piękne misie z kółek.

Inne artykuły z tej kategorii:

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 21 stycznia 2022 r. (piątek) odbędzie się w naszej grupie nagranie programu artystycznego z okazji Dnia Babci i Dziadka. Bardzo proszę, aby dzieci w tym dniu były ubrane w odświętny strój.

czytaj dalej
Świąteczny czas…

Świąteczny czas…

Boże Narodzenie to najpiękniejsze święta, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta, którym towarzyszy zawsze niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Dnia 22 grudnia w naszej grupie odbyła się wigilia. Również z tej okazji nasze kochane maluszki...

czytaj dalej
Skip to content