W gnieździe bocianim

15 kwietnia 2020

Witam Was moje drogie dzieci, na dziś proponuje wam kartę pracy na temat życia bocianów po powrocie z ciepłych krajów. Kolejnym zadaniem będzie rozwiązanie rebusu, jestem ciekawa czy wam się uda.

Rebus

Moi drodzy ciekawe jaki wyraz powstanie z pierwszych głosek nazw tych obrazków? Obok rysunków są okienka, w których proszę narysować powstały wyraz.

Inne artykuły z tej kategorii:

Zuchy 5-6latki Scenariusz zajęć 18.01.22

Zuchy 5-6latki Scenariusz zajęć 18.01.22

Grupa „ Zuchy”- 5-6 latki 18.01.22 Scenariusz zajęć Temat: Pory dnia Poznawanie pór dnia i związanych z nimi posiłków na podstawie wiersza Doroty Gellner  Podwieczorek w kolorowy wzorek Dzisiaj będzie podwieczorek w kolorowy, piękny wzorek. Chleb nam pokroiła...

czytaj dalej
Pieczemy pierniczki

Pieczemy pierniczki

W środę 15 grudnia dzieci podczas zajęć robiły pierniczki. Po dokładnym umyciu rąk, dzieci pomagały pani w wyrabianiu i wałkowaniu ciasta, a następnie foremkami wycinały pierniczki. Natomiast w piątek 17 grudnia dzieci dekorowały pierniczki. Pięknie udekorowane...

czytaj dalej
Skip to content