Uczymy się piosenki

9 stycznia 2022

Kiedy babcia była mała to sukienkę

I fartuszek krótki miła, małe nóżki chude

rączki i lubiła jeść cukierki oraz pączki.

I co i co że babcia nam wyrosła, że lat ma trochę

więcej niż ja i brat i siostra

I co i co to ważne, że mam babcie,

że bardzo kocham ją i śpiewać lubię z nią.

A gdy dziadek był malutki to nie nosił

adidasów tylko butki.

Nie miał wąsów, ani brody

no i nie chciał jeść marchewki tylko lody.

I co i co że dziadek urósł trochę,

że lat ma trochę więcej niż 2 plus 3 plus 8

I co i co to ważne że mam dziadka

że bardzo kocham go i lat mu życzę sto.

Dawno temu Babcia z Dziadkiem

w piaskownicy się kłócili o łopatkę.

Dziś na spacer idą sobie, a gdy wrócą

Ja im kawę dobrą zrobię.

I co i co, że trochę nam urośli,

że nie są dzieciakami, że ważni

z nich dorośli, i co i co to ważne

że są z nami, niech żyją długi czas

i zawsze lubią Nas.   

Inne artykuły z tej kategorii:

14.01.22 Dzień Pluszowego Misia

14.01.22 Dzień Pluszowego Misia

W piątkowy dzień grupie Zuchów był Dzień Misia. W tym dniu dzieci przyniosły swojego kochanego pluszaczka. Dzieci wspaniale się bawiły, tańczyły, ćwiczyły pamięć wzrokową, refleks w zajęciach ruchowych, poznawały bajki i opowiadania z głównymi bohaterami...

czytaj dalej
Uczymy się wierszyków

Uczymy się wierszyków

Dziś mojej babci życzenia złożę, w wiązankę kwiatów życzenia włożę i wiem że bardzo będzie się cieszyć, kiedy zobaczy, że do niej spieszę. Moja babunia najlepsza w świecie, wszystkim Wam powiem bo wy nie wiecie. Ja babcię kocham, ściskam za szyję, niech będzie zdrowa...

czytaj dalej
Plan miesiąca styczeń/luty

Plan miesiąca styczeń/luty

PLAN MIESIĄCA (styczeń- luty) 14.01.22 ( piątek) Dzień Misia ( dzieci przynoszą swojego ulubionego misia dziękuję Kinga Pliczko) 21.01.22 ( piątek) Dzień Babci i Dziadka ( Proszę aby dzieci w tym dniu były ubrane elegancko Dziękuję Kinga Pliczko) 24.01.22...

czytaj dalej
Skip to content