Informacja w związku z artykułem

20 listopada 2019

Szanowni Rodziece, w związku z ukazaniem się artykułu w prasie „ Gwarek ” – „Obcy okradł przedszkole, bo go nie pilnowali” stwierdzam, że sytuacja taka nie powinna mieć miejsca. Zostały podjęte działania aby w przyszłości się taka sytuacja nie powtórzyła. Jednocześnie informuję , że dzieci były bezpieczne w salach zajęć pod opieką nauczycieli oraz pracowników obsługi. Informuję również, że w dniu 08.11.2019 poinformowałam Panią naczelnik oraz pracownika Wydziału Edukacji o niepokojącym wydarzeniu, które miało miejsce w dniu 07.11.2019. Z poważaniem Dyrektor Przedszkola

Inne artykuły z tej kategorii:

Judocy pomagaja Milence

Judocy pomagaja Milence

Z okazji Światowego Dnia Judo, którego motywem przewodnim w tym roku jest „solidarność”, tarnogórski klub judo UKS DWÓJKA organizuje rodzinny trening judo połączony ze zbiórką pieniedzy na leczenie Mileny Zoremby. Treningi odbędą się 29 października 2021 r. o godzinie...

czytaj dalej
Skip to content