Starszacy z wizytą w bibliotece…

26 marca 2022

25 marca Starszacy udali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowskich Górach. Podczas wizyty dzieci miały możliwość wysłuchać krótkiego, ilustrowanego opowiadania o bibliotece. Dowiedziały się, jak można zapisać się do niej i zostać czytelnikiem, a także czym jest książka mówiona. Pani bibliotekarka oprowadziła nas po działach biblioteki. W trakcie tych odwiedzin usłyszeliśmy wiele ciekawostek na temat zbiorów znajdujących się na półkach. Na koniec dzieci mogły poszperać w książkach i pooglądać te, które wzbudziły ich zainteresowanie. Starszacy podziękowali za mile spędzony czas wręczając laurkę natomiast sami otrzymali w prezencie pamiątkowe zakładki do książki.

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski  „Starszacy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Starszacy” – maj (tydzień 4)

Temat: "Vehicles"- vocabulary (Słownictwo "pojazdy") + lekcja cyfrowa "English Play Box" piosenka: "How's the weather?" poznanie nowego słownictwa związanego z transportem (pojazdy) wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie English Play Box 3: Rozdział 7 "Jedziemy w świat"...

czytaj dalej
Język angielski  „Starszacy” – maj (tydzień 3)

Język angielski „Starszacy” – maj (tydzień 3)

Temat: "On the farm - picture story" (Na farmie - historyjka obrazkowa) - lekcja cyfrowa "English Play Box" piosenka "I wake up" wykonanie ćwiczeń: memory English Play Box 3: Rozdział 6 "Na Wsi" Lekcja 3 - po zalogowaniu się, należy wybrać lekcje cyfrowe, Play Box 3,...

czytaj dalej
Dzień Mamy

Dzień Mamy

Drodzy rodzice, dnia 26 maja w czwartek w naszej grupie odbędzie się nagranie występu z okazji Dnia Mamy. Bardzo proszę, aby dzieci w tym dniu były odświętnie ubrane.

czytaj dalej
Skip to content