Starszacy – wyjście na koncert do szkoły muzycznej w Tarnowskich Górach w dniu 26.04.2022r.

24 kwietnia 2022

W dniu 26.04. po śniadaniu ok. 9:10 grupa Starszaków wychodzi na koncert do Szkoły Muzycznej. Proszę, aby dzieci w tym dniu były ubrane elegancko. Na tablicy ogłoszeniowej naszej grupy wywieszona będzie lista zgód wyjścia na wycieczkę. Bardzo proszę o podpisanie się na liście. Dziękuję!

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski  „Starszacy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Starszacy” – maj (tydzień 4)

Temat: "Vehicles"- vocabulary (Słownictwo "pojazdy") + lekcja cyfrowa "English Play Box" piosenka: "How's the weather?" poznanie nowego słownictwa związanego z transportem (pojazdy) wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie English Play Box 3: Rozdział 7 "Jedziemy w świat"...

czytaj dalej
Język angielski  „Starszacy” – maj (tydzień 3)

Język angielski „Starszacy” – maj (tydzień 3)

Temat: "On the farm - picture story" (Na farmie - historyjka obrazkowa) - lekcja cyfrowa "English Play Box" piosenka "I wake up" wykonanie ćwiczeń: memory English Play Box 3: Rozdział 6 "Na Wsi" Lekcja 3 - po zalogowaniu się, należy wybrać lekcje cyfrowe, Play Box 3,...

czytaj dalej
Skip to content