Spotkanie z Panami Policjantami i Sznupkiem

dzieci i kobieta z policjantami i osobą przebrana za psa

9 października 2019

W środę 9 października nasze przedszkole odwiedzili Panowie Policjanci oraz pies Sznupek. Dzieci z zaciekawieniem słuchały o pracy w policji, że jest to ciężka i niebezpieczna praca.

Zaproszeni goście mówili także o bezpiecznym poruszaniu się na przejściu dla pieszych, o tym co zrobić jak się dzieci zgubią w dużym sklepie czy innym tłocznym miejscu, a także o zachowaniu się, jak ktoś obcy będzie nas częstował cukierkami, itp. W podziękowaniu dzieci wręczyły gościom prezenty , a same otrzymały “odblaski”. Na zakończenie zrobiono pamiątkowe zdjęcia z Panami Policjantami oraz Sznupkiem.

Inne artykuły z tej kategorii:

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Dnia 01.09.2021 rozpoczynamy rok szkolny 2021/2022. Bardzo prosimy Państwa o przestrzeganie i stosowanie zasad bezpieczeństwa: 1.Do przedszkola z dzieckiem wchodzi  tylko jeden rodzic lub opiekun prawny. 2. Przypominamy o obowiązku...

czytaj dalej
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Kosmala, Staroście Powiatu Tarnogórskiego, za piekny prezent w postaci czujnika, który będzie nam pozwalał na baczną obserwację otaczającej nas aury oraz jakości powietrza na zewnątrz. Dzięki czujnikowi będziemy mogli wybrać...

czytaj dalej
Skip to content