Spotkanie z Panami Policjantami i Sznupkiem

dzieci i kobieta z policjantami i osobą przebrana za psa

9 października 2019

W środę 9 października nasze przedszkole odwiedzili Panowie Policjanci oraz pies Sznupek. Dzieci z zaciekawieniem słuchały o pracy w policji, że jest to ciężka i niebezpieczna praca.

Zaproszeni goście mówili także o bezpiecznym poruszaniu się na przejściu dla pieszych, o tym co zrobić jak się dzieci zgubią w dużym sklepie czy innym tłocznym miejscu, a także o zachowaniu się, jak ktoś obcy będzie nas częstował cukierkami, itp. W podziękowaniu dzieci wręczyły gościom prezenty , a same otrzymały „odblaski”. Na zakończenie zrobiono pamiątkowe zdjęcia z Panami Policjantami oraz Sznupkiem.

Inne artykuły z tej kategorii:

Szanowni Rodzice

Szanowni Rodzice

W dniach 27.05,2021 (grupy starsze), 28.05.2021 (grupy młodsze) planujemy wycieczkę dla dzieci z okazji Dnia Dziecka do Wioski Indiańskiej w Karachowicach. Koszt wycieczki chcemy sfinansować z wpłat Rady Rodziców. W związku z powyższym prosimy Rodziców o uregulowanie...

czytaj dalej
Dyżur wakacyjny

Dyżur wakacyjny

Dyżur wakacyjny przedszkole pełni w miesiącu lipcu 2021r. Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie wniosku i złożenie w terminie do 31 maja 2021 r drogą elektroniczną na adres e-mail: przedszkole2tg@op.pl lub osobiście. wniosek-_dyzur_2021Pobierz

czytaj dalej
Skip to content