Spotkanie z Mikołajem.

4 grudnia 2021

Na ten dzień dzieci czekały z niecierpliwością. Mikołaj spotkał się z dziećmi w sali, każde dziecko otrzymało prezent. Dzieci zaśpiewały piosenkę dla gościa.

Inne artykuły z tej kategorii:

Bawimy się z babcią i dziadkiem.

Bawimy się z babcią i dziadkiem.

Dzień dobry, dzisiaj proponuję opowieść ruchową "Robimy ciasto dla babci" Stajemy twarzą do dziecka, aby mogło naśladować nasze ruchy i zaczynamy opowiadać, jednocześnie wykonując ruchy. Zrobimy teraz pyszne ciasto specjalnie dla naszej babci. Na początek przygotujemy...

czytaj dalej
Broszki z okazji Dnia Babci i Dziadka

Broszki z okazji Dnia Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka wyjątkowo i niecodziennie proponuję przygotowanie broszek! Materiały i przybory: styropianowa tacka po produktach spożywczychpapier: różowy, biały i niewielkie, kolorowe skrawki2 agrafkipokrywka lub pojemniczek o średnicy ok....

czytaj dalej
Skip to content